kim jesteśmy ?

Catering „Smakuje Zdrowo”, to miejsce stworzone przez osobę z ogromną pasją i wiedzą. Właścicielem tego miejsca jest mgr inż. Dagmara Boczkowska, która jest nie tylko „szefową”, ale częścią zgranej ekipy Smakuje Zdrowo. Jako wykształcony technolog żywienia i dietetyk z kilkuletnim doświadczeniem stale dokształcający się trzyma rękę na pulsie dbając o odpowiednią jakość, zróżnicowanie, odpowiedni dobór składników, jak i ma głowę pełną nowych pomysł dzięki czemu nasz catering nigdy się nie znudzi. Monotonia, powtarzalność- my tego nie znamy!

co robimy ?

Catering „Smakuje Zdrowo”, to miejsce w którym przede wszystkim gotujemy. Znajdziesz u nas ofertę cateringu dietetycznego dla osób indywidualnych, instytucji, jak i catering na imprezy okazjonalne. Żywimy zarówno małych i dużych. Każdego dnia dostarczamy również posiłki dla najmłodszych czyli żłobków, przedszkoli i szkół. Zapraszamy do kontaktu!

to nie tylko „jedzenie”…

Catering „Smakuje Zdrowo”, to miejsce pełne pasji, oddania i przyjaźni… Nasz zespół , to grono niesamowitych osób, które uzupełniają się wzajemnie tworząc z pasją i oddaniem każdy posiłek. Zespół ludzi, bez których ten catering by nie istniał! Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie starając się zachować najwyższą jakość obsługi.

Powstaliśmy po to by ułatwić Wam życie! Od teraz nie marnujesz już czasu na zakupy, gotowanie i ciągłe główkowanie w drodze pomiędzy pracą, a sklepem „co dziś ugotuję?”. My chętnie Ci pomożemy i przejmiemy te obowiązki. Nasz catering powstał po to by ułatwić Ci życie, a zarazem sprawić by Twoje posiłki były wyjątkowe, zdrowe, dobrze zbilansowane i pełnowartościowe. Gwarantujemy Ci 100% jakość!