jak działa catering dietetyczny?

Zasada działania naszego cateringu dietetycznego jest niezwykle prosta. Wystarczy, żebyś wybrał swoją dietę i wypełnił formularz kontaktowy na stronie internetowej lub napisz do nas na facebooku. Skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy szczegóły zamówienia na catering. Opłacasz zamówioną dietę przelewem lub gotówką przy pierwszej dostawie i nasza firma codziennie rano, w godzinach 6-10 dostarczy gotowe posiłki do domu, lub pracy.

Z naszą pomocą bez trudu utrzymasz dietę i będziesz cieszyć się z ubywających kilogramów. Jeśli nie wiesz jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia, napisz lub zadzwoń. W każdym wykupionym tygodniu diety nasi klienci mają możliwość spotkania się z dietetykiem, który przeprowadzi analizę składu ciała metodą BIA oraz będzie kontrolować cały przebieg kuracji.

Dodatkowo w razie potrzeby możesz liczyć na wsparcie dietetyka, który z przyjemnością odpowie na Twoje pytania związane odpowiednim doborem kaloryczności, zdrowym odżywianiem i odchudzaniem. Na pierwszej wizycie przeprowadzany jest wywiad żywieniowy, medyczny oraz analiza składu ciała. Na tym spotkaniu wspólnie z dietetykiem określisz swój cel i według zebranych danych, dietetyk odpowiednio dobierze Ci plan żywieniowy.