ZESTAW 4 POSIŁKÓW

ZESTAW 4 POSIŁKÓW, to zestaw najczęściej wybierany przez Klientów, tzw. zestaw całodniowy składający się z 4 posiłków: II śniadanie, obiad jednodaniowy, podwieczorek i kolacja. Zestaw ten dostępny jest w różnych wariantach kalorycznych (1200kcal, 1600kcal, 2000kcal, 2500kcal)*

od 40 zł/1 dzień

DIETA BEZ MIĘSA

DIETA BEZ MIĘSA z podwieczorkiem lub kolacją , czyli zestaw 3 posiłków: II śniadanie, obiad jednodaniowy i podwieczorek (opcjonalnie do wyboru kolacja).

od 175 zł/5 dni

ZESTAW PANI TRIO

ZESTAW PANI TRIO z podwieczorkiem lub kolacją , czyli zestaw 3 posiłków: II śniadanie, obiad jednodaniowy i podwieczorek (opcjonalnie do wyboru kolacja). Ze względu na wielkość porcji zestaw skierowany dla kobiet.

od 36 zł/1 dzień

ZESTAW PAN TRIO

ZESTAW PAN TRIO z podwieczorkiem lub kolacją , czyli zestaw 3 posiłków: II śniadanie, obiad jednodaniowy i podwieczorek (opcjonalnie do wyboru kolacja). Ze względu na wielkość porcji zestaw skierowany dla mężczyzn.

od 40 zł/1 dzień

LUNCH MĘSKI

LUNCH MĘSKI, to zestaw dwóch posiłków: II śniadania w postaci deseru i jednodaniowego obiadu dietetycznego z menu standard. Jest to opcja skierowana do mężczyzn ze względu na powiększoną porcję.

od 31 zł/1 dzień

LUNCH DAMSKI

LUNCH DAMSKI, to zestaw dwóch posiłków: II śniadania w postaci deseru i jednodaniowego obiadu dietetycznego z menu standard. Porcja idealna dla kobiet.

od 31 zł/1 dzień